ثبت نام  ورود به حساب کاربری
 021-91002725 |    P.R@kpadco.com |   تاریخ امروز : 1402/7/1   |    ساعت : 13:29:3 |  


انتخاب مدیر شهرک گلخانه ای کوثر به عنوان مدیر نمونه

در همایشی به مناسبت هفته کار و کارگر باحضور امام جمعه ، فرماندار مدیران ، کارگران واحدهای صنعتی و تولیدی و جمعی از مسئولان از کارگران و مدیران نمونه واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان اسلام آبادغرب تجلیل به عمل آمد
حجت الاسلام زمانی امام جمعه اسلام آباد غرب در این مراسم گفت: وجود ۱۴ هزار شهید کارگر کشور نشانه این است که قشر زحمتکش علاوه بر فعالیت اقتصادی در راه خدا مجاهدت کردند و به دفاع از میهن اسلامی پرداختند.
وی افزود: تقارن بسیار زیبایی است که سالروز گرامیداشت کارگران و فرهنگیان پشت سر هم قرار دارند چون نماد فرهنگ، معلم است و نماد اقتصاد کشور، کارگران هستند.
امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: اکنون شرایط کشور شرایط ویژه‌ای است و غربی‌ها با محوریت آمریکا شرارت‌هایی علیه کشور ما انجام دادند که یکی از جنایاتی که بر علیه ملت ایران انجام دادند؛ نزدیکترین تاریخ همین ۵ اردیبهشت سالروز واقعه طبس است. وی بیان داست جرم ملت ما این است که مردم ما نمی خواهند وابسته باشند و می خواهند روی پای خود بایستند و استقلال داشته باشند، البته جمهوری اسلامی ایران در حال صدور آرمان‌هاست و ما باید خودمان تلاش کنیم که به این آرمان ها برسیم.
در ادامه کرمی فرماندار اسلام آبادغرب در این مراسم با تبریک روز جهانی کارگر گفت: روز کارگر یک روز جهانی است که در کشورهای غربی کارگران برای بیان خواسته های خود دست به اعتراض می‌زنند اما این روز در کشور ما پاس داشته می شود که برگرفته از باورهای دینی و اسلامی است.
حمیدرضا کرمی افزود: سیاست دولت خدمتگزار در استان و شهرستان در راستای کاهش بیکاری و اشتغالزایی، حمایت از سرمایه‌گذاری است.
وی عنوان کرد: شهرستان اسلام آبادغرب با توجه به پتانسیل هایی که دارد ظرفیت تبدیل شدن به قطب اقتصادی غرب کشور را دارد و با وجود جوانان نخبه و تحصیل کرده این امر دور از انتظار نیست
گفتی است در این همایش علاوه بر تجلیل از کارگران نمونه واحدهای صنعتی و تولیدی ، امیر صفری مدیر شهرک گلخانه ای کوثر از بین بیش از یکصد مدیر واحدهای تولیدی و صنعتی خارجی و داخلی مستقر در شهرستان اسلام آبادغرب به عنوان مدیر نمونه انتخاب و از ایشان تجلیل شد