ثبت نام  ورود به حساب کاربری
 021-91002725 |    P.R@kpadco.com |   تاریخ امروز : 1402/7/1   |    ساعت : 13:24:20 |  


سرپرست شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر در جلسه ای در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ در دفتر احمدآباد مستوفی سرپرست شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر معارفه شد
در این جلسه که با حضور دکتر ولدان مدیرکل حوزه مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر برگزار شد از زحمات دکتر علی نوری مقدم تقدیر و آقای مهندس مسعود وجدانی فرد به عنوان سرپرست شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر معرفی شد.
در این جلسه دکتر ولدان در سخنانی به مدیریت مشارکتی اشاره کرد و گفت : در نظام مدیریت مشارکتی باید از ایده ها و پیشنهادات استفاده کرد و از علوم نوین در رفع مشکلات بهره برد.
وی عنوان داشت : یکی از برنامه های هلدینگ کشاورزی کوثر در سال جدید استفاده از علوم شرکت های فناور و دانش بنیان است و با دعوت از شرکت ها مسائل و مشکلات مطرح شود و با ارتباط با بدنه علمی کشور استارت این موضوع به خوبی در شرکت ها زده شود.
دکترنوری مقدم در گزارشی به عملکرد ۵ ماهه اقدامات خود در شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر اشاره کرد و گفت: با درآمدزایی که در این چندماهه شکل گرفته بیش از ۷۵ درصد بدهی های شرکت پرداخت شده است
وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده سال ۱۴۰۲ سال بسیار خوبی برای شرکت خواهد بود چرا که با تلاش های صورت گرفته در بخش های پرورش و تولید ماهی قزل آلا ، خاویار ، محصولات زراعی و گلخانه ای به تولیدات خوبی خواهد رسید و شرایط شرکت رو به بهبود خواهد بود.
در ادامه مهندس مسعود وجدانی فرد سرپرست شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی گفت: ظرفیت های خوبی در بخش کشاورزی ، شیلات و گلخانه در شرکت موجود می باشد که با تلاش همه همکاران میتوان گام های خوبی برای اهداف عالیه شرکت برداشت.
وی عنوان داشت : باید با همکاری و همدلی کارکنان تمام بخش ها تلاش کنیم که تولیدات شرکت را افزایش دهیم تا شاهد درخشش شرکت پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر در هرسه بخش باشیم .
در حکمی که از سوی دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر صادر شده آمده است:
انتظار می رود در مدت تصدی نسبت به استفاده از ظرفیت ها در راستای تحقق سیاست ها و اهداف سازمان اقتصادی کوثر و بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت خدمت هرچه بیشتر به جامعه ایثارگری گام های موثری بردارید